0

4 Grudnia Wystartuje Nowy Operator „Mobile Vikings”

Mobile Vikings 1

logo Mobile VikingsJuż 4 grudnia 2013 roku w Polsce wystartuje kolejny, tym razem belgijski operator GSM „Mobile Vikings”. Będzie on działał na infrastrukturze P4, czyli sieci Play. Czym jego oferta może zachęcić użytkowników, do korzystania właśnie z niej? To bardzo proste, INTERNET 2GB i 2.000 ESKÓW, ważnych przez cały miesiąc, w dodatku ważność kart zostanie przedłużona o rok. To wszystko już przy doładowaniu za 19zł. W tym doładowaniu minuta za połączenie wynosi 29 groszy. Istnieje drugie doładowanie za 29zł, które również przedłuża ważność konta o rok i dostarcza nam automatycznie bonusy w postaci 2GB internetu i 2.000 smsów. Jedyna różnica to cena rozmów, która maleje z 29 groszy do … 19 groszy. Po wyczerpaniu bonusowego pakietu internetowego, przesyłanie danych nadal będzie darmowe, ale prędkość zostanie ograniczona do 32 kb/s.

W obu przypadkach zostały nałożone jednak limity. Można będzie wykorzystać „tylko” dwa doładowania z bonusami, czyli miesięcznie możemy mieć maksymalnie 4GB internetu i 4 tysiące esków. Istnieje jeszcze jeden ciekawy „pakiet”. Za 8zł można kupić darmowe połączenia z innymi użytkownikami Mobile Vikings i siecią Play.

Podsumowując:
Szykuje nam się rewolucja podobna do tej, którą bardzo dawno temu wprowadziła Heyah lub jakiś czas temu Play Fresh. Jak sądzicie, czy nowa oferta ma szansę podbić polski rynek?

oferta Mobile Vikings Polska

Głos Płońska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.