1

4 miejsce na Pucharze Polski – Policja w formie

Sierżant Krzysztof Grzemiński, który na co dzień pracuje w płońskiej drogówce ma na swoim koncie kolejny sukces sportowy. Podczas tegorocznego Pucharu Polski Służb Mundurowych poprawił swój rekord życiowy i wycisnął 190 kg. Jest jednym z najsilniejszych mundurowych w kraju.

W rozegranych w sobotę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie Pucharze Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, sierż. Krzysztof Grzemiński rywalizował z zawodnikami z całego kraju, reprezentantami różnych służb. Mundurowi rywalizowali w 7 kategoriach wagowych. W kategorii do 100 kg przedstawiciel płońskiej komendy, ale również garnizonu mazowieckiego, zajął czwarte miejsce. Wycisnął sztangę ważąca 190 kg, poprawiając w ten sposób swój życiowy rekord. W 2017r zajął 10 miejsce.

To kolejny sukces policyjnego mistrza. W kwietniu w czasie Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym, które odbyły się w Siedlcach nasz kolega zdobył cztery złote medale i jeden brązowy. Dążąc wytrwale do poprawy siły i wytrzymałości sierż. Krzysztof Grzemiński wciąż wyznacza sobie nowe cele. Swoją przygodę z ciężarami rozpoczął w 2000 roku od wyciskania 30 kg, a już niebawem prawdopodobnie przekroczy 200 kg. Czego mu serdecznie życzymy i gratulujemy!

mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska (foto OSiR Dzierżoniów)

Głos Płońska

One Comment

  1. Ćwiczenia fizyczne mundurowych powinny być obowiązkowe, nie tylko w wojsku, ale nawet i w straż miejskiej. Regularne bieganie i trening oporowy trzy razy w tygodniu w zupełnosci by wystarczył. Dla zachęty, zamiast kart typu benefit, powinna być premia przynajmniej 10% dodatku do wynagrodzenia dla osób aktywnych. Z czasem by podziękowali, ze względu na profity zdrowotne, które by z czasem się pojawiły. Dbając o formę, wówczas każdy bardziej by się skupiał na jedzeniu, a to duży plus.
    Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.