0

Elektryczny EKObus dla Płońska

EkoBus PłońskElektryczny BUS dla Płońska już niedługo może być rzeczywistością, jeśli tylko dzięki głosom mieszkańców płoński projekt wygra w programie LECHSTARTER z pozostałymi 44 projektami.

Od 3 kwietnia 2017 ruszyło głosowanie, które potrwa do 8 maja 2017 roku do godz. 14. W programie LECHSTARTER do wygrania jest aż milion złotych przygotowany przez Leszka Chmielewskiego na projekty dla polskich miast. To dzięki ogólnopolskiemu głosowaniu internautów, zostanie rozstrzygnięte, które z 45 ciekawych projektów będą miały szansę na zrealizowanie.

Każdy internauta może oddać swój głos raz dziennie (150 głosowań z jednego komputera). Każdy, kto odda głos bierze udział w losowaniu nagród, m.in. wartego 4 tysiące złotych roweru elektrycznego.

 

Zagłosuj na EKObusa dla Płońska!

Bezpośredni link do strony: http://lechstarter.urbanforms.org/projekt/291/ekobus

Projekt EKObus dla Płońska stworzony przez Fundację Pracy Narodów pokonał ponad 300 innych projektów i tym samym znalazł się na etapie ogólnopolskiego głosowania w programie organizowanym przez LECHSTARTER. Jeśli Płońsk wygra, otrzyma nowego, elektrycznego 14-osobowego busa, który ma przez pierwsze 3 miesiące służyć mieszkańcom zupełnie za darmo, natomiast później za symboliczną opłatą. Dzięki temu Płońsk będzie podążał za trendem największych europejskich miast, gdzie transport elektryczny to już nie tylko innowacja, ale także standard. EKObus to pojazd elektryczny, napędzany energią z wymiennych akumulatorów i z paneli fotowoltaicznych znajdujących się na dachu. W związku z tym nie zanieczyszcza powietrza, a także jest bardzo cichy.

Konkurencja dla Płońska jest jednak bardzo duża – spośród wszystkich projektów z całej Polski tylko 5 otrzyma szansę na zrealizowanie.

Działajmy wspólnie dla wspólnego dobra i głosujmy na EKObus dla Płońska!

 

Głos Płońska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.