0

Majówka w Raciążu

Majówka w Raciążu rozpoczęła się o godz. 10.00 czwartym już wyścigiem kolarskim dedykowanym Romanowi Siemińskiemu. Mimo wietrznej aury, sportowcy dzielnie brali udział w zawodach, po których był czas na rozmowę z kibicami.

Godziny okołopołudniowe upłynęły na zabawach dla najmłodszych: do dyspozycji dzieci były konkursy i quizy z nagrodami, w których każdy miał możliwość pokazania swoich umiejętności fizycznych jak i umysłowych.

Taneczne popołudnie rozpoczęło się występem formacji Elixir i The Brothers. Po nich mieliśmy okazję posłuchać zespołu Spontan, który rozgrzał publiczność takimi utworami jak: „Tylko Tobie” czy „Zakochałem się”. Kolejną godzinę umiliła czas formacja CamaSutra wraz z tancerkami, wykonując między innymi utwory: „Grzeszne myśli”, „Do nieba bram”, „Jesteś ideałem” czy „Chcę Cię mieć na chwilę”. Po występie cała formacja spędziła czas z fanami, rozdając autografy i pozując do zdjęć. W tym czasie na scenę, ku uciesze publiczności, wszedł zespół MIG. Rodzeństwo utrzymywało niesamowity dialog z widownią, śpiewając wspólnie największe utwory, np.: „Wymarzona”, „Miód malina”, „Będę przy Tobie”, „Słodka wariatka” czy „Ta malutka blondynka”. Po godz. 22.00 nadszedł czas na gwiazdę wieczoru czyli Zenona Martyniuka z zespołem Akcent. Publiczność szalała przy piosenkach: „Przez twe oczy zielone”, „Gwiazda”, „Pragnienie miłości”, „Pszczółka Maja” czy „Przekorny los”. Na zakończenie wieczoru raciąska społeczność miała okazję pobawić się przy muzyce DJ Tuk Muz.

Przez cały czas trwania wydarzenia, do dyspozycji gości były różnego rodzaju stoiska z gadżetami, zabawkami, loteriami i słodkimi przekąskami,  a także oddzielny sektor gastronomiczny z ciepłym jedzeniem. Dla najmłodszych były karuzele, trampolina, dmuchana zjeżdżalnia i basen z bańkami do chodzenia po wodzie.

Fotorelacja w przygotowaniu.

Głos Płońska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.