0

„Rozśpiewana Wiosna” w Sochocinie

26 kwietnia w hali sportowej w Sochocinie odbyła się IV edycja gminnego konkursu pod hasłem „Rozśpiewana Wiosna”, którego patronatem jest wójt gminy Sochocin Andrzej Romatowski.

W imprezie wzięły udział dzieci z przedszkola w Sochocinie, ze szkoły podstawowej w Smardzewie i szkoły podstawowej w Kołozębiu. Konkurs dotyczył tematyki wiosennej, miał za zadanie połączyć zabawę z edukacją, a przede wszystkim miał umożliwić promocję twórczości artystycznej i wspomóc integrację środowisk przedszkolnych z całej gminy.

Jak przystało na konkurs z prawdziwego zdarzenia, także i w tym mogliśmy uświadczyć najprawdziwsze jury, w skład którego wchodziły: Beata Grabarczyk-Tomaszewicz, Małgorzata Goliat i Elżbieta Krauze.  Po burzliwych naradach, zdecydowano nagrodzić jednakowo wszystkie grupy pod względem wykonania, doboru repertuaru i ogólnego wyrazu artystycznego.

Organizatorem konkursu był Zespół Wychowania Przedszkolnego z Przedszkola Samorządowego w Sochocinie, a nagrody ufundował Urząd Gminy Sochocin.

Fot. UG Sochocin

Głos Płońska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.