0

Tragiczny wypadek na drodze – nie żyje Grażyna Opolska

W dniu 5.12.2013 około godz. 8.30 w miejscowości Poczernin doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego – śmierć poniosła kierująca samochodem marki Volkswagen Passat Grażyna Opolska – zastępca dyrektora Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Grażyna Opolska

Auto, którym kierowała kobieta uderzyło w tył stojącego na światłach samochodu ciężarowego, który uderzył w samochód osobowy, stojący przed nim.  Mimo szybkiej akcji ratunkowej, kobiety nie udało się uratować – zginęła na miejscu, mając 62 lata. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli obrażeń. Policja w Płońsku bada okoliczności wypadku.

Grażyna Opolska obroniła dyplom Doktora Nauk Technicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie; gdzie przez lata prowadziła działalność dydaktyczną i naukową, odnosząc wiele sukcesów i zaszczytów. W 2002 roku zajęła stanowisko Dyrektora Regionalnego Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich „Poświętne” w Płońsku; w 2005 roku działała jako Kierownik Oddziału „Poświętne” w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego, by od 2008 roku objąć posadę Zastępcy Dyrektora Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Regionalnego w Warszawie.

Grażyna Opolska była też zaangażowaną działaczką społeczną, na dowód czego w 2008 roku została Prezesem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazne Mazowsze”.

 

 

Głos Płońska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.