4

Wielkie Otwarcie MediaExpert w Płońsku FOTORELACJA

W dniu dzisiejszym, czyli 19.12.2013r uroczyście otworzono MediaExpert w Płońsku. Na wszystkich przybyłych gości czekały a właściwie to czekają gigantyczne obniżki produktów oraz różnej maści akcje promocyjne, jedną z nich jest „Koło Fortuny”. Zabawa polega na wypełnieniu krótkiej ankiety i byciu
w sklepie podczas losowań. Losowania odbywają się co dwie godziny, począwszy od 9.00 do końca dnia. Warto podkreślić, że nagrodą główną w „Kole Fortuny” jest 500zł w formie bonu, do wykorzystania w sklepie przez cały rok. Takich bonów jest do rozdania aż 3. Inną zabawą jest zgadywanie cen produktów w sklepie.
Te i wiele innych atrakcji czekają na Was w nowo otwartym MediaExpert w Płońsku.

MediaExpert Płońsk

ul. Wyszogrodzka 59
09-100 Płońsk

Zapewne u wszystkich rodzi się teraz pytanie. Czy w naszym mieście jest jeszcze miejsce na kolejny duży sklep AGD/RTV? Myślę, że tak, zwłaszcza jak to powiedział kierownik sklepu. Konkurencja w Płońsku jest potrzebna i wszyscy na tym skorzystają, przez obniżkę cen.
Mam nadzieję, że faktycznie tak się stanie i MediaExpert będzie u nas miało rację bytu. Warto również wspomnieć, że sklep docelowo ma zatrudniać od 10 do 15 pracowników.

Za udzielenie informacji i pozwolenia na utrwalenie tego wszystkiego,
serdecznie dziękuję Panu Grzegorzowi Lewalskiemu, kierownikowi sklepu MediaExpert w Płońsku.

[nggallery id=15]

Korzystając z okazji napiszę jeszcze, że przy MediaExpert po lewej stronie są do wynajęcia pawilony.
Tak więc, każdy kto chce rozpocząć swoją działalność i poszukuje lokalu, niech się zastanowi nad tą lokalizacją. Ogłoszenie dla zainteresowanych.

Lokal do wynajęcia w Galerii Płońsk

Pozdrawiam PL

Głos Płońska

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.