0

Zaginął Mariusz Piotrowski – Policja prosi o pomoc.

Zaginiony Mariusz Piotrowski

Zaginiony Mariusz Piotrowski

Płońska policja poszukuje 39-letniego Mariusza Piotrowskiego, mieszkańca Kroczewa w gminie Załuski. Mężczyzna w minioną środę wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

– Mariusz Piotrowski ma 39 lat. W środę, 22 listopada br. ok. godz. 5:20 wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania, udając się na przystanek autobusowy w Kroczewie. Miał jechać autobusem do szpitala w Warszawie na badania, lecz do niego nie dojechał. Nie powrócił też do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną – podaje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Zaginiony ma 175 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Włosy ma krótkie, proste i czarne. Oczy ma koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia ubrany był w koszulę w kratę, czarną, ortalionową kurtkę z kapturem i granatowe buty typu pantofle z czerwoną obwódką.

W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania prowadzone przez KPP w Płońsku nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Mariusza Piotrowskiego o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:

1. Oficer dyżurny KPP w Płońsku (23) 662 15 00 lub (23) 662 15 50,

2. Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego).

(info KPP w Płońsku)

Głos Płońska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.