0

Miasto Aniołów VIII Dni Patrona Miasta FOTORELACJA

VIII Dni Patrona Miasta

W niedzielę 30 września, po raz ósmy obchodziliśmy Dni Patrona Miasta Płońsk św. Michała Archanioła. Tegoroczna impreza była naprawdę zaskakująco dobra, jak na tego typu wydarzenie. Wszystko rozpoczęło się od południowej mszy w „starej parafii”. Po niej mogliśmy zobaczyć paradę Aniołów, która wyruszyła z MCK i zatrzymała się w Rynku Miasta. Na zgromadzonych widzów poza Aniołami, czekały inne atrakcje takie jak: koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej, występ mażoretek. występy dzieci i młodzieży ze Szkoły Muzyki i Tańca „Nutka”, pokaz iluzji „Arex Show”.

Końcową oprawę muzyczną zapewniły trzy zespoły:
Zespołu „Krys Blues Band”, zespołu „Red Lips” i gwiazda wieczoru zespołu „Boys”

Warto wspomnieć, że czekając na Boysów, swoje pięć minut miał Teatr Ognia Widmo pod kierownictwem Rafała Grabowicza. Spektakl spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem dla artystów. Osobiście również muszę pochwalić ekipę, gdyż sprawili, że przez 20 minut czułem klimat prawdziwej starówki…

VIII Dni Patrona Miasta Płońsk św. Michała Archanioła uważam za bardzo udane. Mam nadzieję, że uważacie tak samo. Bardzo chętnie poznam wasze wrażenia. Zachęcam zatem do pisania komentarzy.

 

Głos Płońska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.