0

Zaginął Waldemar Staniaszek – Policja prosi o pomoc

Zaginiony Waldemar Staniaszek Płońsk 2017

Zaginiony Waldemar Staniaszek Płońsk 2017

Płońska policja poszukuje 74-letniego Waldemara Staniaszek zam. Płońsk. Mężczyzna wczoraj przed. godz. 14:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

Waldemar Staniaszek  lat 74 zam. Płońsk w dniu  15 października br.  około godz. 14:00  wyszedł ze swojego mieszkania i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

 

Zaginiony ma 170 cm wzrostu i  waży ok. 80 kg. Włosy ma krótkie, siwe, czesane do góry, a oczy jasne. W chwili zaginięcia mógł być ubrany w białą koszulę i kapcie koloru granatowego. Brak jest informacji co jeszcze zaginiony mógł założyć na siebie w chwili wyjścia z domu. Mężczyzna  jest chory na zespół otępienny, przez co miewa zaniki pamięci. Dodatkowo jest po udarze, przez co w charakterystyczny sposób pociąga lewą nogę.

W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania prowadzone przez KPP w Płońsku przy udziale strażaków z  KP PSP Płońsk nie doprowadziły do ustalenia jego miejsca pobytu, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Waldemara Staniaszek o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:
1. Oficer dyżurny KPP w Płońsku (23) 662 15 00 lub (23) 662 15 50,
2. Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

 

Aktualizacja…

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Brody przy polu gorczycy mieszkaniec tejże miejscowości w czasie prac polowych znalazł ludzkie zwłoki – podaje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy policji okazało się, że znalezione ciało najprawdopodobniej należy do zaginionego w dniu 15 października br., 74-letniego mieszkańca Płońska – Waldemara Staniaszka. – Ciało mężczyzny znajdowało się z dala od zabudowań, w odległości ponad stu metrów od trasy, w miejscu porośniętym uprawą i drzewami, niewidocznym dla ludzi. W trakcie okazania zwłok, członek rodziny rozpoznał poszukiwanego 74-latka – dodaje rzeczniczka prasowa płońskiej komendy policji.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku.

Głos Płońska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.